A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Modena
  • Age:
  • 31
  • Birthday:
  • 31 March 1988
  • Zodiac sign:
  • ♈ Dashi
Not Yet Rated

Music genres: Ethno

Soni Modena is a instrumentist. Më datë 31 Dhjetor 2018, Soni Modena publikon videoklipin "Manuel".

Më datë 13 Gusht 2019, Soni Modena publikon videoklipin "Beautiful".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019