{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Sonila Mara është një këngëtare. Në Dhjetor 1998, Aurel Thellimi & Sonila Mara marrin pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Për Ty Dhe Për Veten Time". Në Dhjetor 1999, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Dielli Që Qan". Në Dhjetor 2001, Aurel Thellimi & Sonila Mara marrin pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Kohe E Shkuar". Në Dhjetor 2005, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Vjeshtë Me Ty". Në D...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0