A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erson Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Erson Shabani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Nëntor 1999, Delirium merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Oret E Jetes". Më datë 30 Prill 2009, Sony publikon videoklipin "I Love You Baby". Me këtë këngë, Sony merr pjesë në Top Fest 6 në vitin 2009. Më datë 8 Dhjetor 2013, Sony Nrg publikon videoklipin "Supermodel". Videoklipi u prodhua nga Gold Productions....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Dreams

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hanello

F-Tim

WhoBrave

O.D (Overdose)

Scorpion

Pancho

Oran G

B-Bami

Bidaki

Biggi


Tags: Erson Shabani, Sony Nrg, Sony, Sony Energji, Soni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019