Official Video

Sony Nrg - Supermodel


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2013

2013-12-08T03:27:23

Video Produksioni:

Gold ProductionsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Supermodel" kënduar nga Sony Nrg.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sony Nrg i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mariah Carey - Supermodel

You betta work.

CHORUS
You betta work! [cova gurl]
Work it gurl! [give a twirl]
Do your thing . . . On the runway.

Work! [superfly]
You betta work it gurl. [round tha world]
Wetcha lips and make love to the camera.

Work! [turn to the left]
Work! [now turn to the right]
Work! [sashe shante] x2

VERSE 1
It don't matta whatchu wear.
No checkin' yaself in the mirror.
It don't matta whatchu do.
Everything looks good on you.

*techno voice [supermodel]

CHORUS

I see your future everywhere.
Million dolla deriaire.
And when you walk into the room . . .
You've got everybody's eyes' on you.

*techno voice [supermodel]

Linda [work mama]
Naomia [she is fierce]
Christi [foxy lady]
Cindy [I can feel it]
Claudia [serial girl]
Nicki [work the runway sweety]

"I have one thing too say: shashe, shante, shante, shante,
shante, shante, shante." x2

Whoo

Repeat Verse 1
Repeat Chorus

You betta work, work, work - supermodel
You betta work, work, work.

Avril Lavigne - Supermodel

I
Don't care
What my teachers say
I'm gonna be a supermodel
And everyone
Is gonna dress like me
Wait and see
When I'm a supermodel

And my hair will shine like the sea
And everyone
Will wanna look
Just like me
Me
Eee

[Chorus:]
Cause I'm young
And I'm hip
And so beautiful
I'm gonna be a supermodel
I'm young
And I'm hip
And so beautiful
I'm gonna be a supermodel

I
Wish that I
Was like Tori Spelling
With a car like hers and a dad like hers
And i
Would show them how
How it was done
That'd be fun, that'd be fun

And I'd
Write my school reports
On why I love my jeans
Why I love my jeans
If oh
Wrote on my locker door
It's the coolest thing
That you've ever seen

[Chorus]

I didn't yesterday
And I'm not gonna eat today
And I'm not gonna eat tomorrow
Cause I'm gonnna be a supermodel

So beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful...beautiful)
I'm gonna be a supermodel

Cause I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm gonna be a supermodel
I'm gonna be a supermodel
I'm gonna be a supermodel
I'm gonna be a supermodel
Më Shumë Këngë Nga Erson Shabani: