Më mbaj mend (për 1 muaj)

SOTAP - Ditlindje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,

Nji surprize, per shoqni,
Nuk festohet pa raki,
Sot kremtojme, qe sjam vdeke,
Nji konop me birthday cake.

Urime, Urime,
Edhe nji milion e nje mi e njiqind e njimbedhjet vjet
Qishtu njejt,
Njejt.

Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin,
Edhe nji qin
SOTAP
Publikimi: 07/11/2023
Prod, Mix & Master: Galdon Recica


SOTAP - Ditlindje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditlindje".
3. Video është e këngës "Ditlindje", por nuk këndohet nga SOTAP.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga SOTAP:


Komente 0