Më mbaj mend (për 1 muaj)

SOTAP - Thiu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Thiu i vogel bente oink, oink, oink.
Bente oink, oink, oink,
Bente oink, oink, oink.

Thiu i vogel bente oink, oink, oink.
Bente oink, oink, oink,
Bente oink, oink, oink.

Thiu i vogel bente oink, oink, oink.
Bente oink, oink, oink,
Bente oink, oink, oink.

Thiu i vogel bente oink, oink, oink.
Thoshte oink, oink, oink,
Fliste oink, oink, oink.

Oink oink oink oink oink!
SOTAP
Publikimi: 07/11/2023
Prod, Mix & Master: Galdon Recica


SOTAP - Thiu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thiu".
3. Video është e këngës "Thiu", por nuk këndohet nga SOTAP.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga SOTAP:


Komente 0