Më mbaj mend (për 1 muaj)

SOTAP - Bunker Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kem bo gati nji bunker per kiamet
Nje plan, sekret,
Kur t'kryhet mu bo mbret.

Kena hi fell me nji bunker,
Kena hi fell me nji bunker,
Bunker,
Bunker per kiamet.

Kur t'bon gjeli vo,
Kur bletat nuk jane mo,
Kur t'krise, t'kerset,
Na bohem prezident.

Kena hi fell me nji bunker,
Kena hi fell me nji bunker,
Kena hi fell!

Po bohem gati, rrina n'terr, teper fell.
Kur t'krise, t'kerset,
Me marre nji shtet jadec.
SOTAP
Publikimi: 07/11/2023
Prod, Mix & Master: Galdon Recica


SOTAP - Bunker
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bunker".
3. Video është e këngës "Bunker", por nuk këndohet nga SOTAP.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga SOTAP:


Komente 0