Më mbaj mend (për 1 muaj)

SOTAP - Rakete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shkojm nalte, lujme krejte,
Po dojme me hype n'rakete,
Sun i zen krejte, sun i zen krejte,
Sun i zen krejte.

Shkojm nalte, lujme krejte,
Po dojme me hype n'rakete,
Sun i zen krejte, sun i zen krejte,
Sun i zen krejte.

Nji bote tjeter,
Me planete shume lloj.
Ktu jam i tepert,
Me rakete, me rakete,
Fluturoj.

Shkojm nalte, lujme krejte,
Po dojme me hype n'rakete,
Sun i zen krejte, sun i zen krejte,
Sun i zen krejte.

Nji bote tjeter,
Me planete shume lloj.
Ktu, ktu jam i tepert,
Me rakete, me rakete,
Fluturoj.

Shkojm nalte, lujme krejte,
Po dojme me hype n'rakete,
Sun i zen krejte, sun i zen krejte,
Sun i zren krejte.

Shkojm nalte, lujme krejte,
Po dojme me hype n'rakete,
Nje milion, e nji mi, e njiqind, e njimbedhet vete.
SOTAP
Publikimi: 07/11/2023
Prod, Mix & Master: Galdon Recica


SOTAP - Rakete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rakete".
3. Video është e këngës "Rakete", por nuk këndohet nga SOTAP.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga SOTAP:


Komente 0