A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Sparks - Mu A Lekt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  75

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/01/2015

2015-01-22T16:37:30

hajt kallzom sa mdon ti
hajt kallzom sa mdon
hajt kallzom sa mdon ti
hajt kallzom sa mdon

hajt kallzom sa mdon ti
hajt kallzom sa mdon
hajt kallzom sa mdon ti
hajt kallzom

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

ahh

menon so prety thirrem sparksi
repera ka plot po nuk ka ksi
femnen tane man un ta zhduki si faksi
e marr me kerr ta kthej me taksi
baby mos e hup kontaktin
hajde ma knej nese don mu ni ma
llaki
na kan inatin se na dy po pershtatmi
koha kaloj por neve na nxon saki

Une njo po ta thom per ty tjetren e kom lan
a je tu e paa si ti tjera ma nuk ka
Une njo po ta thom per ty tjetren e kom lan
a je tu e paa si ti tjera mo nuk ka

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

Nata po vjen tash ti me ta jee
po ti um lyp mu edhe pse me to jee
nuk e sheh veten kerka ka ki pa
vec ca ki vler nese rrin ti me ta

un jam papapun thirrem papi
nese don baby you know un jam stopi
hajde ikim sa ma larg clubit
edhe krejt mu kan bashk sun um
nalin

Une njo po ta thom per ty tjetren e kom lan
a je tu e paa si ti tjera ma nuk kaa

Une njo po ta thom per ty tjetren
e kom lan a je tu e paa si ti tjera ma
nuk kaa

Une njo po ta thom per ty tjetren
e kom lan a je tu e paa si ti tjera ma
nuk kaa

Une njo po ta thom per ty tjetren
e kom lan a je tu e paa si ti tjera ma
nuk kaa

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes

a je ka mdon mu a vec pi don lekt
a pe ban me zemer
a pe ban per interes


Ky tekst u dërgua nga adelinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019