Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sparrow Hawk

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Sparrow Hawk është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gzim Roci

Ilir Nurka

Ardi (Ardian Hasaj)

Abdylaqim Sadiku

Fati Sinani

Perfekti

Breaker G

Nik Rama

Tha Answer

Ardian Tefiku

Tags: Sparrow Hawk, Petrit Sparrow


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet