Më mbaj mend (për 1 muaj)


Specialisti - Rockstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rockstar".
3. Video është e këngës "Rockstar", por nuk këndohet nga Specialisti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Specialisti - Rockstar  (Feat. Readi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Readi

03/11/2017

2017-11-03T18:16:20+00:00Ref:
N'hotele me vipa jom ka sillna man po nihna sikur rockstar
Ska lidhje kush je ti na gjith'here folim drejt edhe pa maska
Jom kan tu pi lean edhe do spllifa jom ka dokna sikur rasta
Ta nalim kerrin para hoodit qelet gjami rra ta ta taa

Specialisti:

Tu sill per qytet me 1 benz 20 n'or sa t'o nata
Smoking on that weed e hala jena tu prit pare t'thata
Coca under table got it packed hala qaty na pe lajna
Se di ti kush je veq e di qe sot kuroren vet e majna


Shawty vjen mem pa ,veq me to, jom n'hotel bro
Thirre ti sa dush, nuk ka koh, me ty sdel bro
Mos em maj inat inat, nuk kom faj, po ja thej bro
Kurr nuk e kom thirr, asniher ,ka ardh vet bro


Spina heinekena, kena skenderbega
Bitcha tu u sill n hekra , pare denga denga
Per qdo dit e njejta , tu jetue jet bruh
Nihna sikur rockstar, nihna sikur rockstar

Ref:
N'hotele me vipa jom ka sillna man po nihna sikur rockstar
Ska lidhje kush je ti na gjith'here folim drejt edhe pa maska
Jom kan tu pi lean edhe do spllifa jom ka dokna sikur rasta
Ta nalim kerrin para hoodit qelet gjami rra ta ta taa

Readi:

Pe kruj mjekrren me 500nshe
Gjith kam dasht un me jetu ndryshe
Edhe gjith kam jetu ndryshe!
im feelin like rockstar yee yeee
Boll problem me ligje jam ka e du qetsin, i du paret
E du shpin MAS SHUMTI RAHATIN.
Besa bes kena na biznise shtes e biznisin qe e din ti e kena veq mbules.
Ty jeta jem,ngjarjet e mija tbin kres si me ta dhan goll n'minutat shtes...
kena me gram na
Coc edhe ganja
I kem do bim na
Tmdhaja sa Palma
Jo veq n'kosov po shkepum nballkan na, e ti nada je i dopt qata.

Ref:
N'hotele me vipa jom ka sillna man po nihna sikur rockstar
Ska lidhje kush je ti na gjith'here folim drejt edhe pa maska
Jom kan tu pi lean edhe do spllifa jom ka dokna sikur rasta
Ta nalim kerrin para hoodit qelet gjami rra ta ta taa


Ky tekst u dërgua nga  HipHop1
Më Shumë Këngë Nga Specialisti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet