Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Speya - Vij Nga Peja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005

Komente

Asnjë Koment

01/09/2005

2005-08-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vij Nga Peja" kënduar nga Speya.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Speya:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet