Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Spice Girls

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Spice Girls është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. The Spice Girls were a British pop girl group formed in 1994. The group consisted of five members, who each later adopted nicknames initially ascribed to them: Melanie Brown ("Scary Spice"), Melanie Chisholm ("Sporty Spice"), Emma Bunton ("Baby Spice"), Geri Halliwell ("Ginger Spice"), and Victoria Beckham, née Adams ("Posh Spice"). They were signed to Virgin Records and released their debut single "Wannabe" in 1996, which hit number one in more ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

One Direction

Lawson

Jonas Brothers

Lady Antebellum

T.A.T.U.

Rbd

La Quinta Estacion

High School Musical

Beatles

Queen

Tags: Spice Girls, The Spice Girls


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet