Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prizren 
BIOGRAFIA: Staid është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Staid është repist nga Prizreni i cili është anëtar i Grupit AU Records (Armara Ujqve)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

AU Records

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Babarim

Liilosix

Real Gold

Totti

Faton Morina

Nitinjo

Ricku

Danzo

BigBang

Padayon


Tags: Staid

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet