Stanaj
Stanaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Albert Stanaj
 • Vendlindja:
 • New York City
 • Jeton në
 • SHBA
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 12 Shkurt 1994
 • Horoskopi:
 • ♒ UjoriBiografia

BIOGRAFIA: Stanaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Stanaj është një këngëtar / kompozitor i lindur dhe i rritur në Nju Jork. Si një interpretues i ri, duke kënduar që kur ishte 6 vjeç, Stanaj ka performuar në shumë vende në të gjithë Amerikën dhe në Evropë. Ai iu dha mundësia në moshën 14 vjeçare për të kenduar për Papa Benediktin e XVI. Zëri i tij i patëmetë dhe shpirtëror shkelqeu ne performancën e tij vokale hapjen e Dancing With The Stars në vitin 2014. Aktualisht është në studio duke punuar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0