A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Stash is a popular songwriter. Shpat Shala apo i njohur ndryshe si Stash është një nga kompzoitorët më të kërkuar së fundmi bashk me producentin Big Bang të cilët punojnë në kuadër të studios "RED BOX Entertainment". Ai ka punuar me këngëtarë të ndryshëm si: Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, Gjiko, KAOS, Ledri Vula, PINT, etj. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Leonard Canhasi

Skender Doshlani

Klodi Shehu

Bashkim Gjyriqi

Kadri Sherifi

Ylber Asllanaj

Xhavit Ujkani

Shpëtim Kushta

Marsel Gunga

Besnik Zikolli


Tags: Stash

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019