A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Stealth - Ky O Stili


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  71

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2016

2016-11-19T19:28:35

(REF)
ky o stili njeri prej hoodi
n tavolin me biznesmen se hekim kapucin
yeah dog yeah dog
ky o stili njeri prej rruge
edhe n'diten e funit kta e din se nuk ulem
yeah dog yeah dog
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves

stop wasting my time nuk kam koh per falje
koha esht money
minutat jan pare
shqipet savage dikush ma shum halle
jeta n rrezik cdo gjo jo normale
ja nisem nga toka po tash jena n maje
nga dita e 1 i jetojna kto vargje
HB on the map mjedisi ksaj harte
fakte po ngjitna si puna e shkallve
this is gangs life s harrohesh nuk falesh
ngjarje t verteta we're catchin' the target
perballu me flaken hellbanianz po vin

she rouse in the gang
she feelin' with the team
she wants it she needs its all in my jeans
f**k the police I'm chasin' my dreams
f**k all these hoes
I'm lovin' the green
lovin' the green
lovin' the green

(REF)
ky o stili njeri prej hoodi
n tavolin me biznesmen se hekim kapucin
yeah dog yeah dog
ky o stili njeri prej rruge
edhe n'piken e funit kta e din se nuk ulem
yeah dog yeah dog
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves

ky o stili aksione t verteta
nuk ka pjesa filmi me shqipe t verteta
me shqipe qe xhepin ja mbushi mbretnesha
londra na rriti na boni kush jena

i make paper i harxhojm edhe krejta
smoke weed cuz high
osht edhe jeta
livin' fast life like wait see you later
livin' fast life like ti rrezikoj

my shqipe tona hert e bojn ca thojn
Hb is the team me ne sfitojn
sulmusa nuk lujna me top
na bojm gol me kapuca
my eyes in your money
se per pare versulna
paret per mu si fmija me kuklla
tonat i du vlla fresh sikur fruta
topa baleta si kastro nga kuba

(REF)
ky o stili njeri prej hoodi
n tavolin me biznesmen se hekim kapucin
yeah dog yeah dog
ky o stili njeri prej rruge
edhe n'piken e funit kta e din se nuk ulem
yeah dog yeah dog
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we get flowin' like the waves
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we get flowin' like the waves


Ky tekst u dërgua nga piroKartolina (1)

U krijua nga Horgito hb 2019-07-02 10:34:52
Ky o stili
Njeri prej hood-i
N'tavolin me biznesmen
S'e hekim kapuçin

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019