A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stealth

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  162
  • Emri i Vërtetë:
  • Fatjon Dibra
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Stealth është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet Fatjon Dibra. Ne vitin 1998, emigroi ne Angli ne moshen 9 vjeçare. Jeton ne South East London. Stealth ka nje djale dhe ben pjese ne grupin Hellbanianz. Më datë 19 Nëntor 2016, Stealth publikon videoklipin "Ky O Stili". Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth. Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz. Më datë 28 Korrik 2017...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Hellbanianz

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Varrosi

JR

Lil Koli

Ace

Vinz

Lazy

Bohemi

Eleminimi

Blazer

Mali G


Tags: Stealth, Fatjon Dibra, Hellbanianz

Stealth në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019