A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hellbanianz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  90
BIOGRAFIA: Hellbanianz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Këngëtarët më të njohur në HB Jane Vinz, i cili u be i njohur me këngët "My Shqipez" dhe Stealth që u bë i njohur me "Hood Life". Baseman u bë i njohur me këngën "Corleone" në bashkëpunim me Vinz, por Baseman nuk është me origjinë shqiptare. Më datë 28 Mars 2014, Hellbanianz publikojnë videoklipin "N'rrug". Më datë 23 Tetor 2018, Hellbanianz publikojnë videoklipin "A Je Normal?"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Anëtar i grupit

Vinz

Anëtar i grupit

Stealth

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

2 Perqind

A.D.X

Zinxhirt

E7

Eki-Nox

WNC

Ritmi I Rruges

E'7

Hija E Jetes

NR


Tags: Hellbanianz, Hb

Hellbanianz në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019