Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth - Non Stop Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  31

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her qe jena bashk we fly Aladin
We ride pandalim bojna kilometra
Sa her qe kana dal tu pi canabis
Ti flak un benzin so high is rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza

Tu jetu sikur neser kam me vdek f**kd up
Pa u lodh jam tu rreziku on road non stop
Ajo thot nuk e du po so kan locked up
I don shqipet lock off lloj qe bojn gunshots
Bina flak ku do shkelim yeh we burn the club up
Krejt po folin gang gang but they talk about us
Skena fjal 100 shishe du mi hap mi derdh kot
Ajo po do me u lag un e laj me Ciroc
Ajo po do me plas plas tritol
Ajo o tjeter class class move on
Merri shoqet hajde bashk bashk game on
Se my shqipez jan lojtar ndark ping pong
A do me shku nhava dhe me hup kontroll
Dhe kur tdush te uli posht sikur ashensor
A mundesh me duru me thon nuk o boll
Yeah i move like bond por nuk jam aktor

Refrain :
Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her qe jena bashk we fly Aladin
We ride pandalim bojna kilometra
Sa her qe kana dal tu pi canabis
Ti flak un benzin so high is rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza

Kater kurva me nji dhom tu bo mic check
Tre blondies i perzij dhe me nji brunet
Bad bi**hez in the club yeah i see they flex
Everybody wanna link up HB connect
She bad when she moving on the dancefloor
Dancehall un i du dy vetem dy bojn skrrr
Shes hot edhe don me bo speed sikur Lambo
On top edhe bon melodi sikur piano

Refrain :
Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza
Sa her qe jena bashk we fly Aladin
We ride pandalim bojna kilometra
Sa her qe kana dal tu pi canabis
Ti flak un benzin so high is rraketa

Ajo nuk di mu ndal on top o zot
Pretty bi**h so hot rrezistenca
Ai nuk din me tfal on job gunshots
Bad shqipez on the block kudo vin me benza


Ky tekst u dërgua nga Henri VishkurtiStealth
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/11/2019
Teksti: Stealth
Directed: Kai Shoots
Muzika: PowerStealth - Non Stop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non Stop".
3. Video është e këngës "Non Stop", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

11
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente 0