Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth - Njisha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Refren:
Kush tha nuk e kena nen kontroll
Kto nuk e din ca po ndodh
Per ne nuk folin revista
Neser do bohen me libra
All of my shqipez katila
Ajo nuk e din kur o boll
Don edhe nuk mjafton
Thot do t sillet me njisha
All of my shqipez jan bisha
The realest numerohen me gishta
Verse 1:
Money aint everything
Bota sillet pa ndalim
Pussy, money, weed
Tu pi cali per dit tu bo gara me tzit nrrotullim
Mundohen me kon barazim
Shqipe na jem mbikalim baby nuk lujna na lojra
Fytyren e njejt nuk e ndrojna
Jena lojtar jo tifoza
Paret me luft o kon
London, new york, tiron
Shqipet nuk vrasin me shkronja
Ekipin e njejt nuk e ndrojna
Shqipet jan ne rrug neper zona
Baby helmuse si cobra
Trupin e bukur me forma
Akull si malet e ftohta
Syt i ka blu sikur bota
Refren:

Kush tha nuk e kena nen kontroll
Kto nuk e din ca po ndodh
Per ne nuk folin revista
Neser do bohen me libra
All of my shqipez katila
Ajo nuk e din kur o boll
Don edhe nuk mjafton
Thot do t sillet me njisha
All of my shqipez jan bisha
The realest numerohen me gishta
Verse 2:
Ajo mi nguli syt tu mpa
Duket shum e nxeht si flak
Bohet agresive ndark
Do me bo levizje bashk
Tu leviz me maska un ajo mesnata
Roll another spllif se do pina sikur rasta
She the hottest bi**h dhe po rin me ilegala
Ajo pa ndalim po don pare sikur banka
Gomat ne autostrad
Do i djegi tana
Gazin nuk e ndala 200km/h me kto shqipe nuk ka gara
Refren:
Kush tha nuk e kena nen kontroll
Kto nuk e din ca po ndodh
Per ne nuk folin revista
Neser do bohen me libra
All of my shqipez katila
Ajo nuk e din kur o boll
Don edhe nuk mjafton
Thot do t sillet me njisha
All of my shqipez jan bisha
The realest numerohen me gishta
Stealth
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/09/2020


Stealth - Njisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njisha".
3. Video është e këngës "Njisha", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente 1