Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth - Mesnata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  33

Refren:
Sa her bohet nat dal i xhiro ne autostrad
Pi alkol dhe bohem tap a mban mend mu
Muzika me volum dhe shpejtsia ne maksimum
Edhe veten e ke humb kur je largu

Dit vere dhe osht vap 4 xhamat i kam hap
Nuk ma ndin dhe me u perplas a je pendu
mesnata sa ka ardh dhe spo di si me u ndal
Se un eci Pa orar ti je harru

Verse 1
Tani po do mu kthy Po un sta rrasi ty
se ti i ke 2 ftyra ose teper e Pa ftyr
Un ti mbylli dyrt zemren mbaje n dysh
Ishe numer nji ktu atje as vendi dyt
Baby hapi syt dhe shiko ca ka ndodh

Po rrije siper reve tani posht je fundos
Kjo lidhje midis neve ka Marr fund o vulos
Zemren mu ma there tani veten plagos

Ca kishim ti I shembe tani un i vej tritolin
Pendimet mbaj per vete se kto rrena tua m lodhin
Rri aty ku deshe edhe vetes fshija lotin
Ca kerkove gjete mos ma thirr mu telefonin

Mos guxo vazhdo rrugen tane mu largo
gabimin e bane mos harro
Tani po t rreh zemra nuk t pusho
Sdu me dit ke vdek apo jeto

Refren:
Sa her bohet nat dal i xhiro ne autostrad
Pi alkol dhe bohem tap a mban mend mu
Muzika me volum dhe shpejtsia ne maksimum
Edhe veten e ke humb kur je largu

Dit vere dhe osht vap 4 xhamat i kam hap
Nuk ma ndin dhe me u perplas a je pendu
mesnata sa ka ardh dhe spo di si me u ndal
Se un eci Pa orar ti je harru

Verse 2:
Zemer mos harro do t kapin karma dyfish
Tani nuk t zen as gjumi se cdo nat je n panik
e di t erdhi fundi sjam as pak i merzit
se more çmeritove tani mos u habit

Se ti jetoje neper andrra Pa limit
Vemendja leku edhe fama ty tka prish
Me mu ti i kishe te tana ca ke prit
Tani nuk ka lojra dhe drama vetem ik
a mundesh me gjet sikur un shko provoje
tradhtare dhe prandai ke humb mbylle gojen
nis rrugen dhe jepi ti fund Luje lojen
Se vetes je duke ja fut luje lojen

Rri Pa fjal
Ti e din se skam me t fal
Nuk ke shanc me mu me dal
Ku je nis ti rruge e mar

Refren:
Sa her bohet nat dal i xhiro ne autostrad
Pi alkol dhe bohem tap a mban mend mu
Muzika me volum dhe shpejtsia ne maksimum
Edhe veten e ke humb kur je largu

Dit vere dhe osht vap 4 xhamat i kam hap
Nuk ma ndin dhe me u perplas a je pendu
mesnata sa ka ardh dhe spo di si me u ndal
Se un eci pa orar ti je harru baby


Ky tekst u dërgua nga Orest42/edy_ginStealth
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/05/2023
Teksti: Stealth
Video Produksioni: Pro Video
Mix Master: Power
Orkestrimi: Persa BeatsStealth - Mesnata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesnata".
3. Video është e këngës "Mesnata", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente 1