Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Stefan Marena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Stefan Marena është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai studion për regji dhe shumë shpejt pret të diplomohet në Akademinë e Arteve. Stefan Marena e kemi parë të luajë rolet kryesore në Musical-ët e Tv Klan. Aktrimin dhe muzikën ai i shikon të lidhura bashkë dhe i ndërthur gjithmonë. Në vitin 2009, Stefan Marena merr pjesë në Star Academy Albania 4. Në Dhjetor 2009, Stefan Marena merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Rete S'na Ndajne". Në vitin 2011, Stefan Marena merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

Star Academy Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Anxhelo Miho

Denny

Verim Zendeli

Met (Muhamed Brahimi)

Aurel Thellimi

Besmir Metani

Egland

Sajmir Çili

Ernis Çili


Tags: Stefan Marena

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet