Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Steli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Gusht 2018, Steli publikon videoklipin "Çdo Fund Ka Nje Fillim". Më datë 21 Maj 2019, Steli publikon videoklipin "Nuk Degjohet Njeri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A Link

Dora

Natra

Bess (Familia Ideale)

Gjaksori

Albo 06

Fida

Underground Mc

Bcrazy

Uki

Tags: Steli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet