Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stelina - Le Ta Din Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Le te folin
mu so ka me intereson
tjert dalin, e rrin gjithe diten
ne ballkon
presin te shohin, e presin
çka po boj
ku munde te hy
e cilin une po e takoj

Jena mesu me fjalt
e huja/ keto sen
dikujt tjeter thuaja aaa
Jena mesu me fol per neve
normal se kem dallim
prej tjerve ee

ref: Hiç nuk po ma nin
hiç nuk po ma nin
veq ty te du krejt le ta din


Ky tekst u dërgua nga ERZEN V


Nuk kemi video për këtë këngë.


Stelina
Publikimi: 17/05/2014
Video Produksioni: MAX Production


Stelina - Le Ta Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Ta Din".
3. Video është e këngës "Le Ta Din", por nuk këndohet nga Stelina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stelina:


Komente 0