TEKSTESHQIP

Stelina
Le Ta Din
Lyrics

Le te folin
mu so ka me intereson
tjert dalin, e rrin gjithe diten
ne ballkon
presin te shohin, e presin
çka po boj
ku munde te hy
e cilin une po e takoj

Jena mesu me fjalt
e huja/ keto sen
dikujt tjeter thuaja aaa
Jena mesu me fol per neve
normal se kem dallim
prej tjerve ee

ref: Hiç nuk po ma nin
hiç nuk po ma nin
veq ty te du krejt le ta din

DËRGOI:
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, produkti muzikor është paraqitur tek fansat me vlera artistike me klip muzikor, për të cilin është bashkëpunuar me MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 17 Maj 2014. Muzikën e këngës e kompozoi Massive Production (L. N.).
 Projekti me video ka skena hot dhe është në linjë me konturat e aktrimit.