Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stenaldo Mëhilli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Stenaldo Mëhilli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një çast mjaft prekës dhe shokues gjatë audicioneve të fshehta të “The Voice of Albania 4” ka qenë pjesëmarrja në këtë kompeticion e një djali të verbër. Stenaldo Mëhilli vetëm 17 vjeç, i cili ka studiuar që në moshë të vogël për piano ka bërë që të emocionohet juria e “The Voice” dhe që vetëm me anë të zërit të kthehet për ta marrë në skuadrën e saj Alma Bektashi, e cila është përlotur. Në klipin e tij prezantues Stenaldo është shprehur se asnjë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Noga

Gjesti

Loni Gashi

Sardi Strugaj

Andi Stafuka

Shpresim Ahmeti

Klejti Mahmutaj

Genti Deda

Yll Limani

Gussi

Tags: Stenaldo Mëhilli, Stenaldo Mehilli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet