Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Stina Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Stina Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është pjesë e jetës së saj që nga viti 2012. Ajo i bie flautit. Stina ka marrë pjesë në disa konkurse muzikore dhe ka fituar disa çmime. Ajo ndjek me kujdes çdo ngjarje të rëndësishme muzikore që zhvillohet dhe përpiqet të jetë aktive në kompeticione të ndryshme. Në vitin 2018, Stina Shala merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Janina Mustafa

Urtina Ramadani

Anjeza Gashi

Eanda Nishevci

Sara Mulliqi

Rita Daklani

Finesa Sadiku

Fatlinda Leku

Blinera Jashanica

Lorena Shala


Tags: Stina Shala

Stina Shala në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet