Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Ike Pa Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Shume e embel ishe dikur ti
Kur me flisje, me puthje me shije me embelsi
Shume e embel, jejeje
Si nje engjell, jejeje
Dhe ashtu embel me fute ne gjak
Ma shtove dashurin zemer pak nga pak
Pastaj shkove jeje
U largove, si te shkret me le
Se une tek ty kisha besim
Ti e shkele besen,nuk mbajte premtim
Tani shkove, u largove ne vetmi me le

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
kurr ti mos u kthe
Me ke len si peshk pa uje
Dhe tani çdo moment, çdo sekond e vuj
Se te dua jejeje
Se te dua jejeje
Gjithçka per mu ish kjo dashuri
Jo nuk qenkra shkruajt jo per ne te dy
E mallkuar qoft kjo dashuri
E mallkuar qofsh dhe ti
Se une tek ty kisha besim
Ti e shkele besen, nuk mbajte premtim
Tani shkove, u largove si te shkret me le

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
Kurr ti mos u kthe

Baby
Gjithçka per mu ish kjo dashuri
Gjithçka per mu ishe ti
Tani shkove ohh baby
Kurr mos u kthe

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
Kurr ti mos u kthe


Ky tekst u dërgua nga BrikenaStine
Publikimi: 01/07/2009


Stine - Ike Pa Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike Pa Mua".
3. Video është e këngës "Ike Pa Mua", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0