Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Ti E Meriton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

09/05/2008

2008-05-08T23:12:40+00:00Ti e meriton te jesh e lir
e ke meritu jeee
ti e meriton te jesh e lir

1----
Ti me plotson,ti mledhaton
vetem ti je me mua
ti me emocionon,ti me qetson
une veq ty te dua jeee
ti me gezon dhe kur fiton
me fal qaste t'pa harruar
ti me meson,ti me ndihmon
edhe ne momente kur vuaj.

REF:
Ti e meriton te jesh e lir
e ke meritu jeee
ti e meriton te jesh e lir
e ke merituuuu
ti e meriton te jesh e lir
ti e meriton te jesh e lir.

2---
Ti me qliron,ti me kupton
edhe kur jam i harruar
ti me beson se te besoj
gjithe jeten te kam besuar
ti me ben t ndjehem krenar se jam shqiptar
edhe ne momente qe tkam mohuar
ti mben te buzëqesh ,ti mben te jetoj
endrat dhe bashk kemi shkruar

REF:
Ti e meriton te jesh e lir
e ke merituuuu
ti e meriton te jesh e lir (5x)

3---
Nga do qe te shkoj te gjej me mir
une do ndihem i harruar e dii
sofra jote madhe ka vend per te gjithe
une e di ka vend dhe per mua
votra jote pret t pret vetem tpret
se shekuj i ke munguar
ajo te theret me ze bertet
ERDHI KOHA PER TU BASHKUAR....

REF:
Ti e meriton te jesh e lir
e ke merituuuu
ti e meriton te jesh e lir (5x)


Ky tekst u dërgua nga Filthy(harbin)
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet