Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Ti Më Pëlqen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Komente

1 🔥

09/05/2011

2011-05-09T13:06:14+00:00Dhe nje dit shkoi
Mesimi filloi
Mendjen nuk e
kam syt tek ti i kam

Ne nje klase
qendrojme
te shikoj e me shikon
Syte e tu me thone se
dhe ti mua me do

Zilja ra...
per sot mbaruam
ne shtepi shkoj i
menduar

Ne telefon me
shokun
kuptueshem flas
Nuk durova me
dhe per ty i thash

I thash se ti me pelqen
i thash se per ty po
cmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli

I thash se ti me pelqen
i thash se per ty po
cmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli

Uououo shoku avash avash
Merre me ngadale vella
une po te flas
Ke ca keti ne sy thoja...
leri emocionet vella se ka
pasoja

TI e do OK
goce ty t'pelqen
Merre hapin
thjesht vetem
thuaja ate qe ndien
Do jete me mire
per ju ne qetesi do
dilni dhe boten e
sheh ndryshe kur
te dy do te jeni

TE mendoj une
nate dhe dit
E shtune e diel
me duket si nje vit.

NUk mundem pa
ty asnje sekonde...
mesimet si mbaroj
se per ty mendoj.

NUk kam nerva une per kimi
Ne tabel zysha thote cohu ti
me shikon ti me ironi
QESH
Ajo buzeqeshje muta trurin ma heq

Se ti me pelqen
i thash se per ty po
qmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli

I thash se ti me pelqen
i thash se per ty po
qmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli ( 2x )


Ky tekst u dërgua nga Bonabegu   Nobody
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet