Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Nese Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Shumë gjëra lamë pa provuar
Ngelën aty
Diku gjetkë u harruan
Ku je ti
Premtove se do më duash
Dhe se bashkë do të plakemii
Më the asnjëherë nuk do vuash
Më thuaj cfarë po bën tani

REF:
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen mos më ler se kam frikë

Ma dhe premtimin ti mbaje
Të jemi prapë si dikur
Më the në krahë do më mbaje
Ti vet ashtu më ke msu
Bosh kanë ngelur rrugët tona
Nuk ka trafik as semafor t'kuq
Ku humbën shpresat tona
Asgjë s'ka ndryshu

Nëse vjen ëndrrat ti bëj realitet
Nëse vjen ti e di dhe ku më gjen
Nëse vjen unë ty do të pres
Nëse vjen kokën pas e kthej

REF:
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen Kurr mos ik
Nëse vjen vetëm mos më ler se kam frikë
Nëse vjen mos më ler se kam frikë


Ky tekst u dërgua nga Erviss   IronKStine
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2014


Stine - Nese Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Vjen".
3. Video është e këngës "Nese Vjen", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 2