Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Ti Dhe Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

REF.:
S'ka me ti dhe une
Ashtu thjesht ne u gjetem
Ashtu thjesht ne u dashurum
Ashtu thjesht e humbem veten
S'ka me ti dhe une
S'ka me ti dhe une
Ashtu thjesht ne u gjetem
Ashtu thjesht ne u dashurum
Ashtu thjesht e humbem veten
S'do jemi ti dhe une
ti dhe une, ti dhe une, ti dhe une
S'do jemi ti dhe une
ti dhe une, ti dhe une, ti dhe une
S'do jemi ti dhe une

Me ler ta gjej
A do te dua a do t'urrej
Jo s'e di
A do e ndjej mungesen tende
Jo s'e di a do e ndjej
Baby, kohen s'e kthej
dot mo kohen nuk e kthej
Hey hey je gjithandej
Edhe pse s'dukesh
Une t'shoh gjithandej

Yes, Yes
Aeroplane ndjenjash, aeroplane
Qe ikin e s'kthehen zemer
Si dikur tamam ne
Ne u ndame
E tani qe u ndame
Nuk e di, Nuk e di
Nuk e di a ta fali
Veji flaken
Po deshe veji flaken
Tani raku nuk po m'han mu
No more
Jemi larg, tani qe jemi larg
e di mire
qe gjithe larg do jemi

REF.:
Ashtu thjesht ne u gjetem
Ashtu thjesht ne u dashurum
Ashtu thjesht e humbem veten
S'ka me ti dhe une
S'ka me ti dhe une
Ashtu thjesht ne u gjetem
Ashtu thjesht ne u dashurum
Ashtu thjesht e humbem veten
S'do jemi ti dhe une
ti dhe une, ti dhe une, ti dhe une
S'do jemi ti dhe une
ti dhe une, ti dhe une, ti dhe une
S'do jemi ti dhe une

Dikur enderroja te ishe ti
"genie in a bottle"
port tani sjemi asgje
vetem tinguj edhe fjale
normal ishim çifti ideal
dashnia ime per ty
kurr ska qene minimale
mendove se do mboje mu
si msusen kujdestare
une jam djal i keq
po ti je ma hileqare
pika ime e dobt asnjehere ti
pika ime fort
une e rrespektoja dashnin

Ate prej verteti
Ate qe vjen nje here ne jete
Ashtu si magji
Ate dashni qe une
kurre s'ta pash n'sy
Ate dashni zemer
ma thuaj ku e kishe ti
Do Re Mi Fa Sol La Si
Edhe notat ecin shpejt
se frikesohen nga ti
Mos bej me sikur s'e di
Se dhe koha kishte frike
nga dhimbja qe fale ti, baby

REF.:
Ashtu thjesht ne u gjetem
Ashtu thjesht ne u dashurum
Ashtu thjesht e humbem veten
S'ka me ti dhe une
S'ka me ti dhe une
Ashtu thjesht ne u gjetem
Ashtu thjesht ne u dashurum
Ashtu thjesht e humbem veten
S'do jemi ti dhe une
ti dhe une, ti dhe une, ti dhe une
S'do jemi ti dhe une
ti dhe une, ti dhe une, ti dhe une
S'do jemi ti dhe une
Stine
Publikimi: 13/04/2019


Stine - Ti Dhe Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Une".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Une", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

8
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0