TEKSTESHQIP

Stine
Bela
Lyrics

Mbremje latine ne bllok
Dalim me miq edhe shok
Sot tham ta ndryshojme
Nga ku shkojm gjithmone
Rutinen ndryshojme
Nga nje gote nga nje gote
Edhe qeshim me lote
Sa bukur qenka sot
Atmosfere e fort
Dhe aty shfaqet Stela
E syrin Ela me kaçurela
e bukur dhe bela
Fillon e tregon
sa sakt shpjegon
Sa bukur sa bukur tregon
Me theret te kercejm bashk
Une sdi me kcy ... nasht
Po bie shi jasht
Ne enderr te pash
Ajo kthen koken per nje moment une i vjedh puthjet shpejt e shpejt
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Kercen si braziliane
lekure si meksikane
E mikson si zomba latino amerikane
Je krejt e pa pame
i çmene dhe portalet
Jeto jetoje si ne party
Shijon medeterane
E ngren si peruane
Po mendoj une ty qe kur syt ti nuk mi ndave
Zemer sje normale
kohen krejt e ndale
E di un e di une e di
Zemer t'du per veti
per veti per veti
Jo nuk na ndal
as deti as deti jo
Ashtu si valet e detit e detit
Zemra per ty rreh dhe nuk ndalo
Mendja per ç'do çast ndjenjat mi shton
Po du me kon me ty ashtu si ti don
Ja pse kengen ta kushtoj
Ja pse kengen ta kushtoj yes
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton

DËRGOI:
INFO
Për një sukses sa më të madh, ky materiali muzikor erdhi i finalizuar para publikut i punuar edhe me videoklip muzikor, për të cilin u bashkëpunua me ND Film Pro. Ky videoklip u publikua më 12 Shkurt 2017. Komponues i muzikës dhe autor i tekstit rezulton të jetë vetë këngëtari.
Përkthim Italisht:
Bella
Renditja:
Top 200