TEKSTESHQIP

Stine
Mama
Lyrics

.Mama hey mama..

Vers 1

Hey Mama per ty ,u gjithmon me merr malli
hey Mama sot fale teje jam i pari
e di qe n'kte moment une sjam me ty
por ta dish gjithmon me shpirt mu m'ke aty

Sa here me ke dasht sa here ma ke fal
prap per mu ke qene aty
ndoshta ndonje fjale ndoshta ndonje cast
edhe t'ka merzit

Ti prap se prap duhet ta dish
qe kam bo gabime e di
por te me falesh serisht
te kam zemer te kam shpirt

Refren

Mfal Mam sa here t'kam bo me qajt
Mfal Mam qe shume momente dot s'ti dhashe
une e di qe je mbretresha ime je
jo jo askush vendin tend jo nuk e ze

Vers 2

Dashnia per ty s'blehet me dollar
jam krenar per ty ti je the best Mama
nete pa gjum per ty dhe ti kurre nuk u nale
edhe pse une djal i keq e bej jeten dale ku t'dale
tani e korr suksesin
esht menyra e kultures qe me dhe ti
qe athere nuk e kam gjet kurre prej verteti
dashnin si ma ledhatoje koken ti Ma

Sa here me ke dasht sa here ma ke fal
prap per mu ke qene aty
ndoshta ndonje fjale ndoshta ndonje cast
edhe t'ka merzit

Ti prap se prap duhet ta dish
qe kam bo gabime e di
por te me falesh serisht
te kam zemer te kam shpirt

Refren x2

Mfal Mam sa here t'kam bo me qajt
Mfal Mam qe shume momente dot s'ti dhashe
une e di qe je mbretresha ime je
jo jo askush vendin tend jo nuk e ze.
INFO
Për një sukses sa më të madh, projekti është lansuar në tregun e gjerë të muzikës i punuar me shije edhe me videoklip, i cili u publikua më 7 Mars 2017.