TEKSTESHQIP

Stine, Berat & Jony Doctor
Perfeksion
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Perfeksion" kënduar nga Stine, Berat & Jony Doctor.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj projekti muzikor u përcoll online i kompletuar tejet mirë me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 24 Maj 2020. Melodinë dhe tekstin e kreu Stine.
Renditja:
Top 200