TEKSTESHQIP

Stine & Berat
Bounce
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bounce" kënduar nga Stine & Berat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi materiali muzikor u prezantua tek shikuesit i plotësuar mjaft këndshëm edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 9 Dhjetor 2020. Për këngën është kujdesur në studio Stine.