TEKSTESHQIP

Stine
Lali Lali (Bateria Charget)
Lyrics
(Feat. Riflo)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lali Lali (Bateria Charget)" kënduar nga Stine.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 17 Qershor 2023, Stine publikon videoklipin "Lali Lali (Bateria Charget)", në bashkëpunim me Riflon. Videoklipi u prodhua nga kompania Estia Film.