TEKSTESHQIP

Stine, Ladi Toska & Bennito
Mavi Mavi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mavi Mavi" kënduar nga Stine, Ladi Toska & Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt përcillet tek artdhashësit nga ana vizuale edhe me videoklip muzikor, video produksioni i të cilit u përgatit nga Estia Film. Ky videoklip u publikua me datë 29 Qershor 2023.