TEKSTESHQIP

Stine & Ervis Bixi
Ty Të Du
Lyrics

Ervisi:

Te doja shume zemer
ndaj te prita
per kte arsyje harrova veten
me frymen tende u rrita
ty ta fala jeten

premtove shume ndaj shume
u merzita
ti ma coptove zemren
larg teje doja t’ikja pa ty
se doja as veten

du ta di a m’don ti
du ta di a ndjen ti
mos me ler me lot ne sy
dashnin ti kthema

Ref
Une vec ty te du por me thuj
c’ndodhi mes nesh
as u puthem as u prekem
te kam shpirt e te kam jet
se buzqeshjen ti ma kthen
ma thuj c’ndodhi mes nesh
as u puthem as u prekem
t’kam shpirt e te kam jet
se buzqeshjen ti ma kthen

Stine :

Come baby girl
come baby girl yeah
Come baby girl
come baby girl yeah
zemren ta fal
zemren ma fal mu
zemren ta fal zemren ma fal mu
sentimenti t’ka bo assasina
jo s’mashtrroj ty me money makina
sentimenti mka bo assasin mu
T’jap ca tdush se mke bo per aspirina
Baby puthjet ti Falmi
zemren ta japi
Ndjenjat dhe shpirtin e ca do
edhe dashnia kur m’kapi
per ty krejt m’mbyti xhani
jeten ta fali nese do
Fati fati rezultati
e imja do jesh pergjithmon
edhe ne T’mir e ne t’keq
kur t’zina si dreq mos harro
Nesti vec ty Te do

Ref
Une vec ty te du por me thuj
c’ndodhi mes nesh
as u puthem as u prekem
te kam shpirt e te kam jet
se buzqeshjen ti ma kthen
ma thuj c’ndodhi mes nesh
as u puthem as u prekem
t’kam shpirt e te kam jet
se buzqeshjen ti ma kthen

DËRGOI: