Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sting - Angel Eyes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Angel Eyes".
3. Video është e këngës "Angel Eyes", por nuk këndohet nga Sting.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sting - Angel Eyes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00

Have you ever had the feeling
That the world s gone and left you behind
Have you ever had the feeling
That you re that close to losing your mind

You look around each corner
Hoping that she s there
You try to play it cool perhaps
Pretend that you don t care

But it doesn t do a bit of good
You got to seek till you find
Are you never unwind

Try to think
That love is not around
Still it s uncomfortably near

My old heart
Ain t gaining no ground
Because my angel eyes ain t here

Angel eyes
That old devil sent
They glow unbearably bright
Need I say
That my love s misspent
Misspent with angel eyes tonight

So drink up all you people
Order anything you see
Have fun you happy people
The drink and the laugh s on me

Pardon me
But I gotta run
The fact s uncomfortably clear
Gotta find
Who s now number one
And why my angel eyes ain t here
Tell me why my angel eyes ain t here
Excusez moi my angel eyes ain t here
Excuse me while I disappear


Më Shumë Këngë Nga Sting:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet