Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sting - Need Your Love So Bad  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00

I need someone s hand to lead me through the night
I need someone s arms to hold and squeeze me tight
Now when the night begins I m at an end
Because I need your love so bad.

I need some lips to feel next to mine
I need someone to stand up and tell me when I m lyin
And when the lights are low and it s time to go
That s when I need your love so bad.

So why don t you give it up and bring it home to me
Or write it on a piece of paper baby, so it can be read to me
Tell me that you love me, and stop driving me mad
Oh because I, I need your love so bad.

I need your soft voice, to talk to me at night
I don t want you to worry baby,
I know we can make everything alright
Listen to my plea, baby, bring it to me
Because I need your love so bad.


Më Shumë Këngë Nga Sting:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet