Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stiven Hasanaj & Nerim Berisha - Albanian Mashup 2018 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1 Moj Hatixhe
2 Marak
3 Dashnija e vjeter
4 duke me pritur
5 Me vendlindje
6 Skifterja zemres
7 Xhanem
8 Kesh Kesh
9 Zemren ta fala


Stiven Hasanaj & Nerim Berisha - Albanian Mashup 2018
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Mashup 2018".
3. Video është e këngës "Albanian Mashup 2018", por nuk këndohet nga Stiven Hasanaj & Nerim Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stiven Hasanaj:


Komente 0