Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stiven Hasanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Stiven Hasanaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2013, Shqipe Hasanaj dhe Stiven Hasanaj publikojnë albumin "Moter E Vella". Më datë 28 Maj 2014, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Heke Ate Unaze". Teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 16 Qershor 2014, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Like E Ke". Teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 5 Janar 2016, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Më Mungon". Më datë 26 Janar 2016, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Ti ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Shqipe Hasanaj

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

Moter E Vella (2013)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Stiven Hasanaj

Komente 0