A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqipe Kabashi Hasanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Shqipe Kabashi Hasanaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Shqipe Hasanaj dhe Stiven Hasanaj publikojnë albumin "Moter E Vella". Më datë 2 Maj 2018, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Dashni Me Helm", në bashkëpunim me Shqipe Hasanaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Stiven Hasanaj

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ganimete Jashanica

Merita Gashi

Shyhrete Osmanollaj

Resmije Krasniqi

Valentina Berisha

Kumrije Mustafa

Fanushe Ahmetaj

Nazife Bunjaku

Shpresa Morina

Angel


Tags: Shqipe Hasanaj, Shqipja, Shqipe Ramaj, Shqipe Kabashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019