TEKSTESHQIP

Stiven Hasanaj
Pranoje
Lyrics
(Feat. Arbresha)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pranoje" kënduar nga Stiven Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor erdhi në ekranet tona i përpunuar këndshëm me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 18 Korrik 2016.