TEKSTESHQIP

Stiven Hasanaj
Ditelindja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditelindja" kënduar nga Stiven Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor u bë i disponueshëm tek artdhashësit i plotësuar mjaft mirë me një videoklip, i cili u publikua me datë 10 Prill 2018.