Stivi Ushe
Stivi Ushe

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Stivi Ushe është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Stivi Ushe, ndryshe STIV, ka mbaruar studimet e larta për Financë Banke, por pasioni i tij është muzika. Ai punon në studion e tij me projekte të mdryshme muzikore. Që në moshë të vogël është marrë me muzikë, talent të cilin ia ka zbuluar familja dhe që gjithmonë ka qenë një mbështetje për të. Stiv ka qenë pjesëmarrës në spektaklin e talenteve Gjeniu i Vogël. Në vitin 2011, Stivi Ushe merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në vitin 2017, Stivi Ush...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0