TEKSTESHQIP

Stiv
Çika
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çika" kënduar nga Stiv.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor finalizohet tek artdhashësit i realizuar bukur edhe me një videoklip, për produksionin e të cilit është përkujdesur Blerim Salillari Films. Ky videoklip u publikua me datë 10 Gusht 2022. Për vijën melodike dhe për tekstin punoi Stivi Ushe, teksa këngën e prodhoi Alex Gjonpalaj.