Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Str8dope Ent.

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Str8dope Ent. është një produksion dhe grup autorësh dhe muzikantësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Red Media

Sekuencë

Prominent

Zeri I Llapit

Jawney Qvest

Mishmash Entertainment

Avi Rinia

Evropaturist

Bass

Tirana

Tags: Str8Dope Ent., Cekic, Str8Dope


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet